Hakkımızda

ElektraHotels.com Nedir ?

  • ElektraWeb'in acentalar için hazırlamış olduğu bir otel portalıdır. Sadece TÜRSAB'a kayıtlı resmi acentelerin kullanıcı kodu ve şifresi ile girdiği bu portalda acenteler ElektraWeb kullanan binlerce otelin bilgilerine erişebilir, net fiyatlarını görebilir ve online rezervasyon yaptırabilir.
  • ElektraHotels’ e kaydolarak binlerce otel ile ayrı ayrı kontrat yapmak yerine en iyi anlık fiyatlar ile çalışabilecek otel müsaitliğini sor-sat yapmadan veya teyit almadan online rezervasyon yapabilecek ve otomatik konfirmasyon alabileceksiniz.

ElektraHotels.com ile Nasıl Çalışırsınız?

  • Türsab’a bağlı resmi bir seyahat acentesi iseniz aşağıdaki formu doldurarak kaydolabilirsiniz.
  • Bilgileriniz teyit edilip kaydınız onaylandıktan sonra, ElektraWeb kullanan tüm otellere çalışma talebiniz otomatik iletilecek ve sisteme kayıtlı otellerle standart komisyon oranı ile hemen çalışmaya başlayabileceksiniz.
  • Şifreniz ile giriş yaptığınızda otelin son kullanıcı fiyatını ve acente fiyatını aynı anda görerek acente fiyatından otelin belirlediği yöntemlerle ( kredi kartı, havale veya mail order ile ) rezervasyon yaptırabilirsiniz.
  • Eğer bazı oteller ile kredili veya daha yüksek bir komisyon oranı ile çalışmak isterseniz otel ile anlaşıp size ait çalışma koşullarını program içerisinden değiştirilmesini talep edebilirsiniz.
  • Otele online rezervasyon gönderdiğinizde rezervasyonunuz elektraweb otel sistemine düşer, otel ile ilk defa çalışıyorsanız size ait acente kartı fatura bilgileriniz ile açılır ve otel ile ticari ilişkiniz başlamış olur.

25 yılı aşkın süredir yazılım sektöründe teknoloji geliştiren, 3 bölgede ofisi, Türkiye çapında 38 bayisi olan, Türkiye’nin en büyük kamu kurumlarına çözümler üreten, yazılımları aktif olarak 4000’den fazla tesiste kullanılan, ürettiği yazılımları yurt dışına ihraç eden bir teknoloji firması TALYA BİLİŞİM A.Ş'ye aittir.