Geri Git

ElektraHotels.com

ElektraWeb’ten Otellere Yeni Bir Tanıtım ve Satış Hizmeti

ElektraHotels.com Nedir?

ElektraWeb'in acentalar için hazırlamış olduğu bir otel portalıdır. Sadece TÜRSAB'a kayıtlı resmi acentelerin kullanıcı kodu ve şifresi ile girdiği bu portalda acenteler ElektraWeb kullanan binlerce otelin bilgilerine erişebilir, net fiyatlarını görebilir ve online rezervasyon yaptırabilir. ElektraHotels.Com, ElektraWeb otel programının acente arayüzüdür. Hem oteller hem de acenteler için tamamen ücretsizdir.

Neden ElektraHotels.com ?

 1. Onbinlerce acenteye otelinizi tanıtabilir daha çok ve daha karlı satış yaparsınız.
 2. Acentelere telefon ve email ile doluluk ve fiyat bilgisi vermek zorunda kalmadan satış yapabilirsiniz.
 3. Sabit fiyat ve kontenjan ayırmak zorunda kalmazsınız.
 4. Rezervasyonlarınızı email ile almak yerine online olarak alabilir otomatik konfirme gönderebilirsiniz.
 5. Daha az komisyon verir ve ödemeyi rezervasyon ile aynı anda alırsınız.

ElektraHotels.com ile nasıl çalışırsınız ?

 • Elektraweb içinde Kuruluş-ElektraHotels.com acenta portalına gidip acentelere vereceğiniz komisyon oranını belirlemeniz yeterli.
 • Bu sayede Türkiye’de Tursab’a bağlı A sınıfı 12.000+ acente otelinizin tanıtım ve satış bilgilerine ulaşabilecek ve size online rezervasyon yapabilecek.
 • Rezervasyon sizin belirlediğiniz komisyon oranı düşüldükten sonra net rakam ile yapılacak, ödemesi sanal posunuz ile banka hesabınıza geçecektir.
 • Oluşan rezervasyon Elektraweb’e otomatik düşecek, ayrıca daha önce tanımlı değil ise acenta kartı da tüm bilgileri ile otomatik oluşacaktır. Sizin sadece konaklama sonunda acenteye faturasını kesmeniz yeterli olacaktır.
 • İsterseniz ElektraHotels.com da tanımlı olan onbinlerce acentaya program içerisinden iletişim kurabilir, özel fiyat ve ödeme şekli tanımlayabilir onları sizinle çalışmaya davet edebilir ; otelinizin boşluklarına kampanyalar ve reklamlar yapabilirsiniz...
 • Otel Kayıt Formu